Biliti opinie

Biliti

Biliti – jak działa firma

Jak przedstawia oficjalna strona internetowa firmy Biliti (biliti.pl) jest to pośrednik finansowy, który pomaga w uzyskaniu finansowego dostosowanego do indywidualnych potrzeb klienta. Przedstawiciele tej działalności w imieniu klienta negocjują ceny i dopinają formalności związane z kredytami, nawet w sytuacji, gdzie bank wcześniej odrzucił już wniosek o uzyskanie finansowania. 

Oferta dotyczy nie tylko kredytów, ale też oddłużania osób fizycznych. Pracownicy firmy działają w swojej branży bazując na wieloletnim doświadczeniu i kwalifikacjach, które są stale podnoszone, dzięki czemu klient otrzymuje wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy.

Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta, jego możliwości dotyczących miesięcznych rat i okresu finansowania

Strona internetowa firmy przedstawia swoim klientom podstawowe działania, które oferuje:

  • dbanie o komfort klientów i ich finanse – oznacza dobranie oferty odpowiadającej potrzebom i oczekiwaniom klienta zbierając najlepsze oferty w jednym miejscu, bez konieczności wizyty w wielu bankach;
  • negocjowanie warunków – prowadzenie rozmów w imieniu klientów w celu uzyskania najlepszej możliwej oferty kredytowej lub ubezpieczeniowej;
  • zapewnienie bezpieczeństwa – firma pracuje na podstawie zawartych odpowiednich, oficjalnych akredytacji z bankami, a klient poprzez dostęp do wirtualnej strefy klienta ma stały podgląd umożliwiający monitorowanie postępów związanych z uzyskaniem finansowania.

Biliti – oferta firmy

Biliti prezentuje w swojej ofercie możliwość skorzystania z pomocy w ramach wszelkiego rodzaju kredytowania. Pracownicy działalności są w stanie pomóc również w sytuacji, w której już klient dostał negatywną odpowiedź z banku ze względu na wcześniejsze zadłużenia bądź brak zdolności kredytowej.

Jedną z ofert jest możliwość uzyskania pożyczki dla zadłużonych. Dotyczy to przede wszystkim sytuacji, w której klient widnieje w systemie BIK, co z kolei wiąże się z automatycznie negatywną wierzytelnością dla banku. Nie przekreśla to jednak szans, ponieważ wraz z Biliti można podjąć starania o pożyczkę w prywatnej firmie świadczącej takie usługi. Taka pożyczka może sięgać nawet 100 tysięcy złotych i zawarta być na okres do 120 miesięcy. 

Innym rodzajem oferty jest uzyskanie pomocy w konsolidacji długów. Oznacza to wykupienie przez jedną instytucję wszystkich pożyczek w tym również chwilówek i zebranie wielu rat w jedną, mniejszą, a co za tym idzie korzystniejszą dla klienta.

Korzystając z oferty, klient musi spełnić kilka podstawowych kryteriów, należą do nich:

  • musi mieć ukończone 18 lat;
  • musi mieć aktywny rachunek bankowy;
  • musi posiadać stałe źródło dochodu;
  • musi być obywatelem Polski;
  • musi posiadać aktualny dowód osobisty.

Biliti opinie

Większość opinii, które można znaleźć w sieci internetowej korzystnie wyrażają się o firmie Biliti. Osoby je piszące mówią o tym, że firma faktycznie pozwoliła im na spłatę zadłużenia zaciągniętego w banku bądź kilku różnych instytucjach przedstawiając korzystną, a przede wszystkim realną wizję spłaty zobowiązania. Raty dostosowane są do możliwości budżetowych klienta, rozłożone w czasie ustalonym indywidualnie z kredytobiorcą. 

Biliti kontakt

Dostępne są różnego rodzaju możliwości kontaktowe z przedstawicielami firmy. Podany jest na stronie internetowej zarówno numer kontaktowy, jak również adres e-mail. Na życzenie klienta, może on również zostawić swoje dane kontaktowe i poczekać na telefon z firmy.

Klient może umówić się na spotkanie z doradcą finansowym w dowolnym miejscu. Do wyboru jest siedziba firmy, określony bank bądź dowolne inne miejsce.

Biliti forum

Fora internetowe korzystnie wypowiadają się o ofercie prezentowanej przez Biliti. Klienci nie zostali oszukani przez firmę, zostały im wyjaśnione wszelkie niejasności oraz przedstawiono im jasną drogą prowadzącą do uzyskania oczekiwanego kredytu bądź spłaty zadłużenia. Nikt nie mydlił oczu sprawami, na które w rzeczywistości nie ma szans, lecz każda oferta z jednej strony odpowiadała potrzebom klienta, z drugiej natomiast była ofertą realną dostosowaną do bieżących możliwości. 

Pracownicy firmy zdaniem użytkowników forum internetowego są rzetelni i konkretni, a przy tym wyróżniają się wysokim poziomem kultury osobistej z zachowaniem najwyższych standardów obsługi. Ogólna ocena wybrzmiewa w ten sposób, że warto skorzystać z ich oferty, zapoznać się z możliwościami, które oferują i sprawdzić, gdyż to może ta droga będzie najlepszą z ogólnie dostępnych dla określonego klienta. 
Pożyczka wekslowa

Pożyczka wekslowa

Pożyczka zabezpieczona wekslem, spisujemy umowę cywilnoprawną. Brak ukrytych opłat, jak również przedpłat przed udzieleniem pożyczki. Kwoty do 20 000 złotych. Oferta dotyczy całego kraju.

114 komentarzy
Pozyczki bez bik i krd

Pozyczki bez bik i krd w domu klienta

Zostaw swój adres email i dowiedz się więcej! Pożyczki prywatne dla zadłużonych, bezrobotnych i pracujących. Pozyczki bez bik i krd w domu klienta jak również online, stawiam na pragmatyzm i wygodę. Wysoka skuteczność, brak opłat wstępnych, możliwość finansowania na całą Polskę! Finansowanie bez formalności, wpisów, zaświadczeń! Pomagam także w procesie oddłużania, zwłaszcza z pętli chwilówek, redukcji wszystkich zadłużeń !!! Pozabankowa

15 komentarzy
Szukam pomocy finansowej 

Błagam o pomoc. Szukam pomocy finansowej 

Witam .Los sprawił ze musielismy skorzystac z chwilowek . teraz mamy problem ze splata . Poszukuje uczciwego czlowieka ktory pozyczy nam 50000 .Obydwoje z mezem pracujemy .Mamy dom ale jest na nim hipoteka. Prosze o pomoc. Pozdrawiam Teresa

11 komentarzy
Ile rat trzeba zapłacić żeby nie było wyłudzenia

Ile rat trzeba zapłacić żeby nie było wyłudzenia

Wyłudzenie kredytu jest istotnym przestępem, z którym mamy do czynienia w momencie, w którym pożyczkobiorca nie spłaca zaciąganych zobowiązań oraz zostanie mu przedstawione to, iż wiedział on, że nie będzie mógł spłacić zobowiązania lub też w ogóle nie chciał go spłacać już od początku. Dodatkowo w tym miejscu nie ma większego znaczenia, ile rat zostało już zapłaconych. Kiedy mamy do

0 komentarzy


2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *