E-credit opinie

E-credit

E-credit – sposób na szybką i tanią pożyczkę lub kredyt

Jak możemy dowiedzieć się z informacji przedstawionych przez oficjalną stroną E-credit (e-credit.com.pl), jest to firma oferująca wysokie pożyczki finansowe, przy zachowaniu niskich rat oraz szybkiej weryfikacji klienta. 

Według informacji zawartych na wspomnianej stronie internetowej, pożyczkodawca oferuje:

 • najwyższe z dostępnych na rynku kwoty pożyczek;
 • decyzja maksymalnie do 24 godzin, a w przypadku niewielkich kwot zajmuje jedynie kwadrans;
 • niskie oprocentowanie oraz raty, które nie będą dużym obciążeniem dla budżetu;
 • kredyty sięgające nawet 200 tysięcy złotych.

Firma E-credit działa na terenie całego kraju i jest dostępna dla każdego. Po wypełnieniu wniosku o pożyczkę, przedstawiciel firmy przyjeżdża we wskazane przez klienta miejsce, gdzie podpisywane są wszelkie niezbędne dokumenty. 

E-credit – oferta firmy

Firma e-credit w swojej ofercie prezentuje szeroki wachlarz możliwości dla potencjalnego klienta.

Jedną z dostępnych opcji jest kredyt. Bank podczas weryfikacji wierzytelności kredytowej swojego klienta, wpisuje jego dane w wyszukiwarce BIK. W przypadku, kiedy weryfikacja ta wypadnie niekorzystnie, automatycznie wniosek jest odrzuca. E-credit umożliwia jednak zawarcie kredytu również w tym przypadku. Oferta przedstawia możliwość skorzystania z udzielenia tego rodzaju zobowiązania finansowego na kwoty do 200 tysięcy złotych bez podania przyczyny i celu, na który środki mają zostać przeznaczone. Warunki, które należy spełnić starając się o kredyt w tym miejscu są standardowe:

 • ukończone 18 lat;
 • aktualny dowód osobisty;
 • udokumentowane źródło dochodu (umowa o pracę, umowa o dzieło lub zlecenie, renta, emerytura, dochody z rolnictwa).

Okres spłaty zobowiązania dostosowany jest indywidualnie zgodnie z potrzebami klienta. Może on wynosić od 6, nawet do 120 miesięcy.

Drugą dostępną w E-credit możliwością zdobycia środków, jest skorzystanie z szybkiej pożyczki, która nie wymaga weryfikacji BIK i KRD. Może ona zostać przeznaczona również w celu spłaty poprzednich zobowiązań pieniężnych. Pożyczka w systemie poza bankowym przyznawana jest w kwotach od 500 do 50 000 złotych. Warunki są identyczne, jak w przypadku kredytu.

Oferta, którą prezentuje E-credit dotyczy również kredytu dla firm. Środki, które można uzyskać w tym miejscu mogą poprawić sytuację finansową prowadzonej działalności lub zostać przeznaczone na dowolny cel inwestycyjny. Kredyt firmowy bez BIK można uzyskać do 50 tysięcy złotych, natomiast na start przedsiębiorstwa nawet do 100 tysięcy złotych w systemie bankowym.

E-credit – opinie

Opinie, które można znaleźć w środowisku internetowej są zmienne. Część zachwala działanie firmy, które opiera się na błyskawicznym działaniu, sprawnej weryfikacji dokumentów oraz szybkiej wypłacie środków finansowych. Są opinie, że firma działa jak lichwa oraz niekorzystnie wpływa na klienta.

Firma E-credit działa zgodnie z założeniami dotyczącymi kwot i czasu przeznaczonego na weryfikację klienta. W przypadku spłaty zobowiązania w ustalonym terminie, kwota spłaty kredytu jest zgodna z harmonogramem. Jeżeli kredytobiorca nie spłaca kolejnych rat w terminie liczyć się musi z dodatkowymi kosztami, jak w każdej innej placówce czy instytucji oferującej kredyt bądź pożyczkę.

E-credit kontakt

Na stronie internetowej bez problemu można znaleźć numer telefonu, jak również adres e-mail do firmy. Konsultanci dostępni są w każdym momencie, w przypadku pozostawienia swoich danych kontaktowych poprzez tę stronę, oddzwaniają maksymalnie w ciągu 15 minut.

Wszelkie informacje, które można uzyskać są przedstawiane w sposób wyczerpujący, na każde pytanie można uzyskać satysfakcjonującą odpowiedź.

E-credit wniosek

Wniosek o kredyt bądź pożyczkę jest prostym drukiem w formie online. Należy zawrzeć w nim wyłącznie podstawowe i niezbędne dane, które są wykorzystywane w celach weryfikacyjnych klienta.

Pierwsze pola dotyczą ściśle formy zobowiązania, należy tu podać:

 • kwotę kredytu o który wnioskuje klient;
 • ilość miesięcy na spłatę zobowiązania;
 • wysokość miesięcznego dochodu;
 • rodzaj dochodu;
 • numer PESEL;
 • informację o ewentualnym zajęciu komorniczym.

Pod tym formularzem wypełnić należy jeszcze dane osobowe takie jak:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail i numer telefonu;
 • kod pocztowy.

Następnie zaakceptować trzeba regulamin, politykę prywatności i zgody dotyczące przetwarzania podanych wcześniej danych osobowych. Potem pozostaje już tylko wysyłka wniosku i oczekiwanie na decyzję i kontakt ze strony E-credit.

E-credit forum

Nie ma dostępnych zbyt wiele komentarzy na forach dotyczących e-credit. Jednak większość z nich jest pozytywnie nastawiona do oferty i formy. Na duży plus poza czasem przeznaczonym na decyzję jest też pominięciu wielu procedur ze struktur bankowych jak np. weryfikacja w BIK.

 
Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania baz

Masz negatywny BIK, KRD, BIG i ERIF? Komornika? Nadal masz szansę na pożyczkę! udzielę pożyczki pod weksel! Ekspresowe pożyczki prywatne, wypłata do 48h. Oferuję pożyczki prywatne bez sprawdzania baz Nie pobieram przedpłat, zadatków, ani zaliczek Jesli ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu emailowego

54 komentarze
Załatwię pożyczkę prywatna szybko i uczciwie

Załatwię pożyczkę prywatna szybko i uczciwie

Oferta kredytowa dla osób które nie mogą uzyskać kredytu, pożyczki w Bankach czy też instytucjach poza bankowych. Kredyt prywatny udzielany jest pod zastaw nieruchomości lub na umowę cywilno-prawną. Nie są badane bazy BIK, BIG, ERIF itd. nie jest badane także źródło dochodu kredytobiorcy także niniejsza oferta skierowana jest praktycznie dla każdego kto ukończył 18 rok życia. Kredyt na umowę cywilno-prawna

6 komentarzy
Chwilówki, pożyczki ratalne

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł

Masz nieprzewidziane wydatki? Szukasz szybkiej i bezpiecznej pożyczki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy kredyty różnego typu, które znajdują się na Polskim rynku finansowym. Dodatkowo współpracujemy z instytucjami, które udzielają pożyczek bez BIK. Z nami otrzymasz kredyt w kwocie od 1000 do 200 000 zł. > oprocentowanie od 5,9 % > maksymalny okres kredytowania do 150 miesięcy Przygotujemy dla ciebie ofertę

2 komentarze
Nobilon pożyczki

Nobilon pożyczki

Nobilon pożyczki – ogólne informacje o firmie Nobilon to ogólnopolska firma, działająca w sektorze pożyczek pozabankowych już od 2007 roku. Podobnie jak Provident, oferuje pożyczki przywożone przez swoich licznych w całym kraju mobilnych przedstawicieli. Pieniądze przywożone są do rąk własnych w miejscu zamieszkania klienta. Firma Nobilon Jej cechą wyróżniającą ją spośród innych firm pożyczkowych jest fakt, że nie sprawdza pożyczkobiorcę

3 komentarze


jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *