Epeer opinie

Pożyczka gotówkowa w Epeer? Poznaj opinie klientów

Pożyczka gotówkowa w Epeer? Poznaj opinie klientów

Epeer to nowoczesna platrofma internetowa, którą można znaleźć pod adresem www.epeer.pl. Firma wykorzystuje innowacyjne algorytmy, żeby połączyć zarejestrowanych na platformie inwestorów z pożyczkobiorcami. Głównym założeniem Epeer jest udostępnienie osobom młodym i aktywnym w sieci sposobu na bezpieczne i szybkie pożyczanie niewielkich kwot pieniędzy.

Firma Epeer oferuje każdemu nowemu, zarejestrowanemu użytkownikowi, określony limit kredytowy. Jego wysokości ustalają algorytmy Sztucznej Inteligencji (AI). Początkowo może wydawać się niski, ale wraz z kolejnymi transakcjami rośnie.

Ta tle konkurencji Epeer wyróżnia się kilkoma zaletami. Po pierwsze, platforma w 100% opiera się o działalność online. Złożenie wniosku jest bardzo łatwe i szybkie – według zapewnień znajdujących się na oficjalnej stronie Epeer, trwa zaledwie 20 sekund i wymaga nie więcej niż 3 dotknięć ekranu.

Co więcej, Epeer to firma wpisana do Rejestru Instytucji Pożyczkowych, prowadzonego przez KNF. Źródłem informacji dla obecnych i przyszłych klientów platformy jest nie tylko ich strona internetowa. Epeer komunikuje się ze społecznością inwestorów i pożyczkobiorców za pośrednictwem różnych social media, przede wszystkim Twittera, Instagrama oraz Facebooka.

Pożyczki Epeer – do kogo skierowana jest oferta?

Oferta Epeer skierowana jest przede wszystkim do ludzi młodych, którzy są aktywni w social mediach i udzielą platformie zgodny na dostęp do danych geolokalizacyjnych.

Każdy użytkownik Epeer, jeśli chce stać się pożyczkobiorcą, musi zarejestrować swój profil na platformie. W tym celu konieczne jest spełnienie kilku wymagań. Klient Epeer musi:

  • Być osobą fizyczną posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych, czyli mieć ukończone 18 lat
  • Posiadać stałe miejsce zamieszania na terytorium Polski
  • Mieć ważny dowód osobisty
  • Posiadać aktywny rachunek bankowy w banku, który ma siedzibę na terenie Polski
  • Być rezydentem podatkowym w Polsce

Dodatkowo, klientem Epeer nie może być osoba, która prowadzi działalność gospodarczą. Po złożeniu formularza rejestracyjnego, użytkownik musi czekać na jego zatwierdzenie i utworzenie indywidualnego profilu. Od tej pory może składać wnioski o pożyczki do wysokości przyznanego mu limitu.

Epeer – wniosek łatwo i szybko, przez internet

Jeżeli chodzi o Epeer, wniosek można wypełnić bardzo szybko i nie jest to skomplikowana procedura. Firma zapewnia, że wystarczą do tego 3 dotknięcia ekranu i około 20 sekund.

Żeby otrzymać pożyczkę gotówkową na dowolny cel, wypłacaną w formie przelewu na konto bankowe, wystarczy wykonać trzy kroki:

  1. Rejestracja na platformie, dostępna dla wszystkich osób pełnoletnich, które spełniły określone wymagania
  2. Wypełnienie formularza z wnioskiem o pożyczkę
  3. Akceptacja umowy pożyczki gotówkowej

Jak zapewnia oficjalna strona Epeer, wystarczą trzy kroki, żeby otrzymać gotówkę przelewem na wskazany rachunek bankowy. Cały proces jest bardzo szybki i bezpieczny – odbywa się wyłącznie na portalu internetowym lub w aplikacji mobilnej.

Ponieważ wniosek przesyłany jest w wersji elektronicznej, klient nie ma do czynienia z dokumentami ani doradcami klienta. Ocena wiarygodności finansowej (scoring) jest w całości przeprowadzany przez algorytmy AI.

Epeer – kontakt z firmą

Obecnie kontakt z firmą Epeer jest możliwy za pośrednictwa mediów społecznościowych oraz drogą mailową. Wiadomości i zapytania można przesyłać na adres biuro@epeer.pl.

Jeżeli chodzi o Epeer, kontakt z doradcą nie zawsze jest konieczny. Cała platforma jest bardzo zautomatyzowana i na oficjalnej stronie firmy można znaleźć wyczerpujący dział Najczęściej Zadawane Pytania (FAQ), który w wielu sytuacjach pomoże wyjaśnić nieznane jeszcze terminy.

Firma na swojej stronie oferuje również regulamin oraz umowę ramową, które można przeczytać i przejrzeć jeszcze przed rejestracją swojego konta. Oznacza to, że wszyscy użytkownicy są traktowani na tych samych zasadach.

Epeer – opnie o firmie

Jeśli chodzi o firmę Epeer opinie, które można znaleźć w sieci, to przede wszystkim wypowiedzi pozytywne. Firma chwali się, że zdecydowana większość, to jest jakieś 95% użytkowników, spłaca swoje zadłużenia w terminie.

Z kolei pożyczkobiorcy chwalą szybkość i bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, intuicyjność strony internetowej oraz automatyzację całego procesu. Bez wątpienia na pozytywny odbiór marki Epeer wskazuje innowacyjność tej platformy.

Epeer – forum, na którym można znaleźć opinie

Więcej informacji o pożyczkodawcy można znaleźć na Epeer forum oraz na różnych profilach w social mediach. Ponieważ z usług platformy najczęściej korzystają osoby młode, chętnie i szczerze wypowiadają się na temat zaciągniętych pożyczek i ewentualnych problemów z funkcjonowaniem serwisu.
Kto udzieli pożyczki zadłużonym?

Kto udzieli pożyczki zadłużonym? Ja pomogę!

Szukają Państwo wygodnej i wiarygodnej pożyczki od prywatnego inwestora? Zapraszam do zapoznania się z warunkami kredytowania. Kto udzieli pożyczki zadłużonym? Ja mogę zaoferować pomoc finansową, pożyczkę z włanych środków. Akceptuję wpis w KRD, BR, BIG, niską zdolność kredytową, niską punktację w BIK, dużą liczbę zapytań! Kto udzieli pożyczki zadłużonym? Ja mogę zaoferować pomoc finansową, pożyczkę z włanych środków. Wniosek można

69 komentarzy
Pożyczę prywatnie od ręki

Pożyczę prywatnie od ręki

Masz uciążliwe chwilówki na niekorzystnych warunkach ? Cała Polska pomogę dojadę. Jeśli potrzebujesz pilnie pożyczki bez zbędnych weryfikacji, i, co najważniejsze, bez sprawdzania nie tylko BIK ale i KRD, BIG, ERIF, itd. bez BIK, BIK, KRD. Pożyczki prywatne pozabankowe bez KRD pod weksel. Bez pośredników, z umową cp i wekslem. Przyzwoite koszty. Pożyczę prywatnie od ręki na terenie całego kraju,

22 komentarze
Prywatne pozyczki od zaraz

Pożyczka na procent bez zastawu

Witam poszukuje pożyczki prywatnej w kwocie 30 tys jestem w stanie spłacać co miesiąc 500 zł mam wpisy w bazach przez co to blokuje mnie w banku aby uzyskać tam pożyczkę chciała bym spłacić swoje zobowiązania i mieć jedną większą ratę w miesiącu a nie kilka proszę o kontakt pod adresem osoby które są w stanie mi pomóc i udzielić

4 komentarze
Faktoring cichy dla zadłużonych

Faktoring cichy dla zadłużonych

Czym jest i jak działa cichy faktoring dla zadłużonych? Cichy faktoring to możliwość regulowania faktur bez konieczności uświadamiania o źródle finansowania kontrahentów. To pozwala przedsiębiorcom na opłacanie wszystkich zobowiązań w sytuacjach kryzysowych, nie budując przy tym wizerunku firmy z problemami, mającej problem z terminową regulacją swoich rachunków. Jak działa cichy faktoring? Cichy faktoring jest bardzo prosty w swoim działaniu, zasady są

1 komentarz


3 komentarze

  1. Proszę o pilny kontakt w sprawie oferty interesuje mnie pożyczka bez przedpłat i na raty dogodne

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *