Pomóc w uzyskaniu kredytu w Holandii

Pomóc w uzyskaniu kredytu w Holandii

Pomoc w uzyskaniu kredytu w Holandii. Co warto wiedzieć?

Uzyskanie kredytu w Holandii tak jak w każdym innym państwie wygląda w zasadzie dość podobnie. Dodatkowo o tym, aby zaciągnąć kredyt w Holandii myśli coraz większa liczba Polaków mieszkająca tam na stałe. Pomimo wielu lat pracy w tym kraju często nie mają oni odpowiednich środków na zakup domu lub mieszkania, ale nie tylko. Wtedy konieczny jest spory zastrzyk gotówki, który pozwoli podreperować budżet. Podpowiadamy, jak to zrobić oraz o czym warto pamiętać zaciągając kredyt w Holandii.

Jak uzyskać kredyt w Holandii?

Podobnie jak w przypadku innych krajów, aby złożyć wniosek o kredyt gotówkowy, konieczne jest wybranie się do danego oddziału banku lub skorzystanie z bankowego formularza. Warto dokładnie zorientować się w ofercie placówek, dzięki czemu będziemy mieć szansę na wybranie korzystnej umowy.

Dodatkowo możemy również zdecydować się na złożenie wniosku w formie internetowej online. Niektóre placówki udostępniają formularze dostępne także w naszym ojczystym języku, dzięki czemu wypełnienie niezbędnych formalności będzie zdecydowanie prostsze.

Co dalej po wypełnieniu wniosku o przyznanie kredytu?

Po wypełnieniu wniosku lub formularza konieczne będzie podanie informacji na temat kredytu, o który chcesz się starać. Konieczne jest przedstawienie udokumentowanych dochodów, zobowiązań oraz informacji na temat sytuacji rodzinnej.
Następnie po wypełnieniu wszelkich formalności dany bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową w BKR, czyli odpowiedniej bazie informacji kredytowej. Kolejnym etapem jest uzyskanie pozytywnej lub negatywnej decyzji kredytowej i podpisanie umowy. Pieniądze zostaną przesłane na podany przez Ciebie rachunek bankowy w Holandii.

Co jest konieczne, aby uzyskać kredyt w Holandii?

Warunki niezbędne do uzyskania kredytu w Holandii są podobne do tych, które spotkamy w większości państw. Są to między innymi:

  • osiągnięcie pełnoletności,
  • stałe miejsce zamieszkania w Holandii,
  • stałe i udokumentowane dochody,
  • brak zadłużenia,
  • zdolność kredytowa.

To konieczne czynniki, które należy spełnić, aby móc starać się o kredyt. Dodatkowo postaramy przyjrzeć im się nieco bliżej, również od strony prawnej.

Posiadanie stałego miejsca zamieszkania- numer BSN

Aby uzyskać kredyt w Holandii, konieczne jest posiadanie stałego miejsca zamieszkania na terenie tego kraju. Dlatego też wszyscy mieszkający na tym terenie dłużej niż 4 miesiące są zobowiązani do złożenia wniosku o nadanie numeru BSN. Jest on konieczny do właściwej identyfikacji obywateli podczas kontaktów z organami państwowymi, w tym również do uzyskania kredytu.

Stałe i udokumentowanie miesięczne dochody

Istotnym aspektem, który ma duże znaczenie dla pożyczkodawców są stałe dochody. W zależności od wielkości pożyczki pod uwagę brany jest również okres pracy, który może rzutować na uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej.

Zdolność kredytowa- bazy kredytobiorców

Jak wcześniej wspomnieliśmy, zdolność kredytowa w Holandii sprawdzana jest w bazie BKR zawierającej informacje na temat wszystkich kredytobiorców. W systemie dane te umieszczane są na okres 5 lat. Przyznawany jest tutaj scoring pozytywny, jeśli dana osoba nie zalega z żadnymi płatnościami i reguluje je na bieżąco oraz scoring negatywny, jeśli ma jakiekolwiek zadłużenia. Te z kolei są oznaczane w zależności od długości opóźnienia- do kilku miesięcy, do danej kwoty czy konieczności spłaty zadłużenia przez firmę windykacyjną. 

Pomoc w uzyskaniu kredytu w Holandii

Jak widać uzyskanie kredytu w Holandii niczym nie różni się pod względem formalnym od tych, które spotkamy w innych krajach. Niemniej jednak w razie jakichkolwiek wątpliwości warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, którą oferują odpowiednie firmy i doradcy finansowi. 
Pozyczki prywatne warszawa 

Pozyczki prywatne warszawa 

Jestem zainteresowana kwota 43000 zł na max 60 miesięcy. Nie posiadam nieruchomości. Mam umowę o pracę. Potrzebuję na spłatę całości zobowiązania które wzięłam dla brata okazało się że nie spłaca. Grożą mi Komornikiem i nie potrafię się z nimi dogadać ponieważ chcą zgody męża a mąż o niczym nie wie. Proszę o informację czy istnieje jakaś możliwość.

5 komentarzy
Dam pozyczke na procent

Dam pozyczke na procent

Bez poręczycieli i innych zabezpieczeń. Pomogę też pożyczkobiorcom z zajęciami komorniczymi. Finansowanie otrzymasz nawet w ciągu 24 godzin!! Na terenie województwa Śląskiego oraz Warszawy możliwy dojazd do klienta we wskazane miejsce w porze dogodnej dla obu stron, pozostałych klientów z całego kraju obsługuję mobilnie. Dam pozyczke na procent, bez przedpłat, taniej niż w większoći parabanków. Oferuję pozyczki całkiem prywatne, żadnych

21 komentarzy
Pożyczki prywatne

Poszukuję prywatnej uczciwej pożyczki do 20

Poszukuję prywatnej uczciwej pożyczki do 20 tysięcy. Na umowe, bez przedpłat, możliwe podpisanie umowy na miejscu. Jestem z Warszawy. pożyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem!

2 komentarze
Pomóc w uzyskaniu kredytu w Holandii

Pomóc w uzyskaniu kredytu w Holandii

Pomoc w uzyskaniu kredytu w Holandii. Co warto wiedzieć? Uzyskanie kredytu w Holandii tak jak w każdym innym państwie wygląda w zasadzie dość podobnie. Dodatkowo o tym, aby zaciągnąć kredyt w Holandii myśli coraz większa liczba Polaków mieszkająca tam na stałe. Pomimo wielu lat pracy w tym kraju często nie mają oni odpowiednich środków na zakup domu lub mieszkania, ale

0 komentarzy


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *