Skarabeusz pożyczki opinie

Skarabeusz pożyczki

Firma Skarabeusz to jedna z licznych firm pożyczkowych w naszym kraju. Charakterystyczne dla jej działalności jest to, że udziela pożyczek ratalnych, które mają charakter lokalny i dostarczane są pod adres wskazany przez klienta. Swoją działalność firma prowadzi na określonym terenie, nie realizując wsparcia dla klientów w formie online. Warto bliżej przyjrzeć się jej ofercie, zobaczyć co oferują Skarabeusz pożyczki, jakie są warunki, kto może starać się o pożyczkę i jak firma oceniana jest przez klientów.

Skarabeusz pożyczki – najważniejsze informację o firmie

Firma Skarabeusz tak jak zostało wskazane powyżej działa na lokalnym rynku udzielając pożyczek dostarczanych do domu klienta. W związku z tym zakres działania jest ograniczony do kilku województw. Obecnie firma Skarabeusz udziela pożyczek na terenie Śląska, Małopolski, Wielkopolski, Podkarpacia i w Łódzkim. Nie ma możliwości zaciągania pożyczek online, konieczny jest kontakt z konsultantem i osobista wizyta w domu, by ustalić warunki współpracy. Także spłata pożyczki w tej firmie realizowana jest bezpośrednio, w ratach tygodniowych będzie spłatę odbierał w domu przedstawiciel firmy.

Skarabeusz pożyczki – podstawowe informacje o ofercie

Decydując się na firmę Skarabeusz pożyczki oferowane są od kwoty 300 złotych. Decydując się na ofertę Skarabeusz pożyczki kontakt z agentem firmy jest koniecznością. Należy skontaktować się z przedstawicielem i umówić osobiste spotkanie, na którym ustalone będą warunki umowy. Pożyczki oferowane przez firmę Skarabeusz mają charakter pożyczek ratalnych, które spłacane są w cotygodniowych ratach. Wizyta agenta ma miejsce w domu, tak samo splata również realizowana jest w formie gotówkowej. O pożyczkę w firmie Skarabeusz można się starać pod warunkiem:

  • ukończonego 18 roku życia
  • posiadania ważnego dowodu osobistego
  • posiadania źródła dochodu
  • udokumentowanego miejsca zamieszkania
  • braku zaległości w spłacie zobowiązań.

W przypadku oferty Skarabeusz pożyczki wniosek jest realizowany jest w miejscu zamieszkania, do którego należy zaprosić agenta firmy. Tam będzie można dokładnie poznać warunki umowy i pożyczki i jeśli klient zdecyduje się na podpisanie umowy to pieniądze również zostaną mu dostarczone bezpośrednio pod wskazany adres. 

Skarabeusz pożyczki – jak starać się o pożyczkę?

Uzyskanie pożyczki nie powinno stanowić problemu, ponieważ proces nie jest wymagający. Konieczny będzie kontakt z przedstawicielem i umówienie osobistego spotkania. Do złożenia wniosku konieczny będzie numer PESEL i dowód osobisty, informacja o adresie zamieszkania i dochodach. W trakcie spotkania z konsultantem będzie przygotowywany wniosek i poznać będzie można warunki związane z zaciągnięciem pożyczki. Przybycie agenta to dodatkowy koszt pożyczki w wysokości 229,5 zł. Jeśli złożony wniosek będzie rozpatrzony pozytywnie środki zostaną dostarczone pod wskazany adres i tam również co tydzień będzie się pojawiał konsultant firmy po odbiór kolejnej raty do spłacenia.

Skarabeusz pożyczki – opinie o firmie

Wybierając Skarabeusz pożyczki opinie mogą być wskazaniem dla klienta czy warto decydować się na tą ofertę. Tak jak w przypadku innych firm można mówić o wadach i zaletach takiej oferty. Z jednej strony wygodna uzyskania pożyczki bez wychodzenia z domu, z drugiej negatywnie oceniany brak możliwości zaciągania pożyczek online. Jeśli jednak przyjrzymy się opiniom na temat pożyczek przekonamy się, że klienci doceniają kontakt z konsultantem ze względu na to, że będzie można w ramach bezpośredniego kontaktu ustalić dogodne warunki pożyczki, zgodne z możliwościami jakie posiada dana osoba pod względem spłaty. Wygodą będzie bez wątpienia dostarczenie środków pod wskazany adres czy odbiór rat przez mobilnych agentów, co wielu klientów docenia. Jednocześnie jednak z tym wiąże się wysoka opłata związana z obsługą domową.

Zaglądając pod takie zagadnienie jak Skarabeusz pożyczki forum szybko przekonamy się, że klienci firmy pozytywnie oceniają jej funkcjonowanie pod kątem szybkości działania. Przyjazd do domu jest właściwie natychmiastowy, agenci działają sprawnie i co często można przeczytać na forum chętnie doradzają klientom  jeśli chodzi o wysokość zaciąganego zobowiązania czy podział na dogodną ilość rat.

Wydaje się więc, że oferta firmy Skarabeusz dla województw, w których ten pożyczkodawca funkcjonuje wypada bardzo pozytywnie i warto się z nią zapoznać. Pozytywne oceny klientów na temat składanych w firmie wniosków sprawiają, że dobrze będzie zapoznać się z tymi propozycjami.

 
Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Także dla osób z komornikiem. Działam na terenie całego kraju, nie zbieram tzw. opłat za dojazd. Jeśli szukają państwo finansowania jakim są pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem to zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej propozycji. Udzielam finansowania z własnych środków bez analizy Państwa w bazach dłużników jak krd czy erif. Interesują państwa sprawdzone pożyczki prywatne? Zapraszam do mnie!

11 komentarzy
Pożyczki prywatne do 50 000zł nawet w 24H

Pożyczki prywatne do 50 000zł nawet w 24H.

-nie pobieramy opłat wstępnych -nie sprawdzamy historii kredytowej -nie sprawdzamy baz dłużników -decyzja w ciągu 24 godzin Potrzebujesz gotówki – skontaktuj się z nami. Na oświadczenie pożyczamy 50 000zł w 24H.

11 komentarzy
Pozyczki bez bik i krd

Prywatne pozyczki online

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach. Nie oczekuję poręczycieli ani nieruchomości pod zastaw. Prywatne pozyczki online bez wychodzenia z domu. Szybkie i łatwe pożyczki pozabankowe do 25 000 zł. bez weryfikacji BIK, BIK, KRD. Pozyczki prywatne bez baz, na prawdę bez sprawdzania baz dłużników Dopuszczam klientów posiadających niewielkie zajęcia komornicze Nie pobieram opłat wstępnych. Nie wymagam zabezpieczeń. Pożyczka prywatna bez weryfikacji

6 komentarzy
Nobilon pożyczki

Nobilon pożyczki

Nobilon pożyczki – ogólne informacje o firmie Nobilon to ogólnopolska firma, działająca w sektorze pożyczek pozabankowych już od 2007 roku. Podobnie jak Provident, oferuje pożyczki przywożone przez swoich licznych w całym kraju mobilnych przedstawicieli. Pieniądze przywożone są do rąk własnych w miejscu zamieszkania klienta. Firma Nobilon Jej cechą wyróżniającą ją spośród innych firm pożyczkowych jest fakt, że nie sprawdza pożyczkobiorcę

3 komentarze


4 komentarze

  1. Witam jestem zainteresowany ofertą proszę o info jakie są wymogi dotyczące pożyczki i gdzie się ubiegać. pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *