Pożyczka w Czechach bez meldunku

Pożyczka w Czechach bez meldunku

Duża liczba Polaków mieszka tymczasowo lub pracuje za granicą, w tym także w Czechach. Rozwijający się rynek pracy, dobra sytuacja gospodarcza i korzystne warunki zatrudnienia przyciągają do tego kraju wielu pracowników. Czasami pojawia się konieczność wzięcia szybkiej pożyczki, np. na wyremontowanie wynajmowanego mieszkania. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy nie jest się zameldowanym? Czy bez meldunku w Czechach możliwa jest pożyczka?

Możliwość wzięcia pożyczki w Czechach bez meldunku

Osoba, która ubiega się o kredyt gotówkowy lub inną pożyczkę w Czechach, zazwyczaj zostanie poproszona przez bank o udokumentowanie stałego zameldowania oraz przedstawienie szeregu innych papierów. W niektórych bankach wystarczy tylko meldunek tymczasowy. Jeżeli ktoś chciałby wziąć pożyczkę bez żadnego meldunku, również ma taką możliwość. Instytucji oferujących takie rozwiązanie jest mniej niż w przypadku tradycyjnych kredytów, ale nie oznacza to, że nie ma ich wcale. W Czechach działa około 40 banków oraz wiele pozabankowych instytucji, wybór jest więc spory. 

Banki oferujące pożyczkę w Czechach bez meldunku

W Czechach można wziąć szybką pożyczkę bez meldunku w różnych placówkach bankowych międzynarodowych sieci, np. Raiffeisenbank, mBank, ING. Oprócz tego także czeskie banki oferują tego typu pożyczki, chociażby Ceska Sporitelna, Fio Banka, CSOB. Aby uzyskać pomoc finansową należy jednak dopełnić wielu formalności i spełniać określone warunki.

Najszybciej i najwygodniej otrzyma się pożyczkę w instytucjach pozabankowych, takich jak:

 • Ferratum
 • Creditstar
 • SOScredit
 • Crediton
 • Creditportal
 • Coolcredit

Wiele z nich działa również w Polsce i innych krajach. Pożyczkę można otrzymać bez zbędnych formalności, poręczycieli, zaświadczeń itd. Mimo tego oprocentowanie jest zazwyczaj bardzo konkurencyjne. Tradycyjne kredyty są oczywiście siłą rzeczy korzystniejsze, ale przez to zarezerwowane dla niewielkiego grona odbiorców. Ponadto klient nie musi obawiać się ukrytych kruczków, rosnących rat, zmian umowy w trakcie jej trwania.

Zasady wzięcia pożyczki

Aby uzyskać pożyczkę, należy udać się do wybranej instytucji z dowodem osobistym. Bardzo często jest to wystarczający dokument do podpisania umowy. W zależności od warunków uzyskania pożyczki, klient może zostać sprawdzony pod kątem ciążących na nim długów i innych zobowiązań finansowych. Jeżeli zdecyduje się wziąć pożyczkę w instytucji pozabankowej, zazwyczaj uniknie takich formalności. Pozwala to zapożyczyć się między innymi w celu spłaty wcześniejszych długów. Częstym warunkiem jest jednak wykazanie się regularnym przychodem, który stanowi gwarancję wypłacalności.

Zalety pożyczek bez meldunku

Pożyczki bez konieczności okazania meldunku mają bardzo wiele zalet:

 • możliwość otrzymania pożyczki przez niemal każdego, nawet studenta, rencistę, samotną matkę
 • pieniądze wypłacane są tuż po podpisaniu umowy
 • dogodne raty, ustalane indywidualnie
 • oszczędność czasu, formalności ograniczone do minimum
 • zazwyczaj nie ma obowiązku wskazania poręczyciela
 • możliwość negocjacji w przypadku nagłego pogorszenia sytuacji finansowej i braku możliwości spłacenia rat
 • pożyczkę można przeznaczyć na różne cele, w zależności od potrzeb
 • ułatwione uzyskanie pożyczki przez obcokrajowców

Jak widać, wzięcie pożyczki w Czechach mimo braku posiadania stałego meldunku jest możliwe. Klient ma do wyboru wiele instytucji bankowych i pozabankowych. Szybka pożyczka bez meldunku nie musi wcale oznaczać niekorzystnych warunków i ukrytych kosztów. Warto zatem rozważyć taką opcję szybkiego wsparcia finansowego.
pożyczka od osoby prywatnej

Pożyczka prywatna inna niż wszystkie, pożyczka od osoby prywatnej

Witam, udzielę pożyczki na procent, nie taki wcale wielki. Najważniejsza informacja – nie pobieram przedpłat! Zarabiam na pożyczkach a nie na przedpłatach. Jestem w stanie dostosować się do prawie każdej sytuacji pożyczkobiorcy. Pierwszy kontakt – mailowy.

38 komentarzy
Pożyczki prywatne nie tylko Katowice

Pożyczki prywatne nie tylko Katowice

Pożyczki prywatne na terenie właściwie całego kraju. Bez przedpłat, i oczywiście bez sprawdzania baz dłużników.

13 komentarzy
Prywatne pozyczki od osob prywatnych

Pożyczki prywatne bez weryfikacji BAZ BIK, BIG, KRD!

Szukają Państwo szybkiej pożyczki prywatnej bez weryfikacji BAZ BIK, BIG, KRD!? Nie mają Państwo nic do dania w zastaw? Jest komornik? Nawet w takich sytuacjach jesteśmy w stanie znaleźć pomóc. Udziele pożyczki prywatnie na kwotę max 20 tys. zł.

38 komentarzy
Pro Domo pożyczki opinie

Pro Domo pożyczki

Pro domo pożyczki – o firmie Szukając informacji na temat pożyczek, warto zajrzeć na oficjalną stroną Pro Domo (eprodomo.pl). Firma działa na rynku finansowym od 2011 roku stale się rozwijając. Oferują pożyczki gotówkowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Wszystkie korzystki do jasna umowa, czytelny harmonogram spłat i działanie mające na celu uzyskania zadowolenia każdego klienta.  Obszar działania firmy

2 komentarze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *