Piętnastka pożyczki

Piętnastka pożyczki

Piętnastka pożyczki – czy warto skorzystać?

Piętnastka pożyczki – o firmie

Piętnastka pożyczki to firma, która specjalizuje się w udzielaniu szybkich pożyczek bez zawiłych procedur związanych z przeprowadzeniem weryfikacji klienta. W celach weryfikacyjnych wystarczy tu bowiem posiadanie przez potencjalnego pożyczkobiorcę aktualnego dowodu osobistego oraz spełnienie kilku podstawowych kryteriów takich jak:

 • osiągnięta pełnoletność;
 • legitymować się polskim obywatelstwem;
 • posiadać źródło dochodów umożliwiające spłatę zaciągniętego zobowiązania;
 • aktywny rachunek bankowy.

Czas, który wymaga przedstawiciel firmy Piętnastka pożyczki na przeprowadzenie całego procesu wymaga jedynie piętnastu minut oczekiwania na potwierdzenie zdolności na określoną kwotę kredytu.

Wielkość udzielanej pożyczki to kwoty od kilkuset złotych, a sięgać mogą nawet kilku tysięcy, ponieważ każdy przypadek rozpatrywany jest w sposób indywidualny. Wychodząc na przeciw, przedstawiciel banku dostosuje stosowną ofertę do potrzeb i oczekiwań każdego klienta, również odnośnie czasu i terminów spłaty kolejnych rat danego zobowiązania. Okres spłaty, na który można w tym miejscu wziąć pożyczkę może sięgać nawet do kilkudziesięciu miesięcy od daty jej udzielenia i przelania środków finansowych na wskazany przez klienta rachunek bankowy.

Piętnastka pożyczki – oferta

Firma Piętnastka pożyczki specjalizuje się w ramach swojej działalności pożyczkami dla osób prywatnych w kwotach nawet do kilku tysięcy złotych. Z roku na rok dzięki stałemu rozwojowi, coraz więcej klientów przekonuje się do usług prowadzonych przez to przedsiębiorstwo.

Ważnym elementem pracy wykonywanej w tym miejscu jest szybki proces weryfikacyjny każdego klienta, dzięki czemu środki wypłacone mogą być w ciągu zaledwie kilku chwil od zawarcia ostatecznej umowy pożyczkowej. 

Pożyczki gotówkowe oferowane przez Piętnastkę pożyczki to środki finansowe, które pożyczkobiorca może przeznaczyć na dowolny cel, bez ingerencji firmy. Mogą to być wydatki związane z bieżącymi potrzebami, poprawienie swojej aktualnej sytuacji materialnej lub jakakolwiek inna forma wydatków przyznanych środków.

Spłata zobowiązania jest przejrzystym procesem, który w sposób czytelny zaprezentowany jest w umowie wraz z harmonogramem spłaty pożyczki. Są tam również wszelkiego rodzaju kary, które będą obowiązywać klienta w przypadku braku spłaty rat w określonych terminach i inne ewentualne kary związane z realizacją pożyczki bez wywiązania się z obowiązującej umowy.

Piętnastka pożyczki – opinie

W środowisku internetowym nie ma obecnie zbyt wielu opinii na temat działania firmy Piętnastka pożyczki. Z zawartych w różnych źródłach informacji można wywnioskować jednak obraz dość rzetelnej firmy oferującej tego typu usługi.

Oczywiście zdarzają się również opinie negatywne, uderzające w brak profesjonalizmu firmy, niemiłą obsługę przedstawicieli, brak jasnego harmonogramu spłat i duże kary umowne. Jednak warto mieć na uwadze, że często za tego typu komentarzami stoją zwykli hejterzy lub przedstawiciele firm konkurencyjnych oferujących pożyczki czy też kredyty. Aby wyrobić swoje zdanie najlepszym wyborem będzie udanie się do placówki firmy Piętnastka pożyczki i na miejscu zapoznanie się ze szczegółami prezentowanej oferty oraz własną oceną dotyczącą tej konkretnej firmy. 

Piętnastka pożyczki – kontakt

Przedstawiciele firmy Piętnastka pożyczki to osoby, które oczekują na swoich klientów w lokalach stacjonarnych. Można znaleźć numer telefonu w miejsce działalności tej firmy oraz poprzez nawiązanie kontaktu telefonicznego umówić się na spotkanie. Pracownicy tej firmy są osobami dyspozycyjnymi, otwartymi na propozycje klientów dotyczącą godziny i terminu spotkania.

Piętnastka pożyczki – wniosek

Proces składania wniosku, jak cała procedura weryfikacyjna zdolność otrzymania pożyczki przez klienta jest prostym i czytelnym drukiem. Wystarczy wypełnić podstawowe dane takie jak:

 • imię i nazwisko;
 • adres zamieszkania;
 • źródło dochodu, które pozwoli na spłatę zobowiązania;
 • akceptację regulaminu i harmonogramu spłaty. 

W razie wystąpienia takiej potrzeby, przedstawiciel danej placówki tej firmy pomoże wypełnić wniosek, wyjaśniając każdy element umowy, aby klient nie miał żadnych pytań i wątpliwości.

Piętnastka pożyczki – forum

Dość znikoma ilość forów, gdzie można znaleźć opinie dotyczącą firmy Piętnastka pożyczki sprawia, że najlepszą drogą do wyrobienia sobie własnego zdania jest umówienie się na spotkanie i tam poznanie szczegółów oferowanych pożyczek, jej warunków, spłaty i wysokości ewentualnych kar z tytułu brak wywiązania się z podpisanej umowy.
udzielę pożyczki prywatnej na wysoki procent

Prywatne pożyczki, uczciwie i szybko, udzielę pożyczki prywatnej na wysoki procent

Prywatne pożyczki, uczciwie i szybko. Obsługujemy nie tylko Łódź ale teren całej Polski. Wysokie kwoty, brak przedpłat. Nie wymagamy posiadania nieruchomości.

47 komentarzy
Pozyczka prywatna bez bik i krd

Pozyczka prywatna bez bik i krd

Pozyczka prywatna bez bik i krd udzielę pożyczki w kwocie od 2000 do 15000. kwota zalezna od wysokości dochodu

123 komentarze
Pożyczki niebankowe bez zaświadczeń i baz danych

Pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach

Oferta obejmuje także emerytów i rencistów. Pożyczki prywatne również dla osób ze złą historią kredytową. Pożyczki prywatne do 20 tys w domu na dowod bez zdolności kredytowej. Oferuję pożyczki prywatne bez zaświadczeń o dochodach, na oświadczenie. Spłata rat co miesiąc. Nie pobieram przedpłat. Także z komornikiem. Postaw na konsolidację chwilówek, pozbądź się problemu! Po wstępnej selekcji kontaktuje się z wybranymi

9 komentarzy
Tempo finanse opinie

Tempo finanse

Tempo Finanse to firma pozabankowa udzielająca pożyczek. Firma zapewnia komfort, dyskrecję i szybkość działania. Właśnie dzięki temu cieszy się zainteresowaniem i zaufaniem klientów. Udzielanie pożyczek w Tempo Finanse odbywa się na przejrzystych zasadach. Pożyczkobiorcy doceniają fakt, że nie bywają zaskakiwani żadnymi ukrytymi kosztami. Od początku wiadomo jaka będzie rata pożyczki. Wypełnienie wniosku Tempo Finanse jest banalnie proste i przebiega szybko i sprawnie.

8 komentarzy


6 komentarzy

 1. Witam jestem mamą czwórki dzieci potrzebuje pomocy w wysokość 10000 zł na opłaty za mieszkanie na piątek mam nadzieję że ktoś mi pomoże majeczkasalachna@gmail.com

 2. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 694209884 potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej 65000zlna 60mcy mam emeryturę i pracuje dodatkowo dochód nieudokumentowany bo na czarno rata mc 1500 bardzo proszę o pomoc

 3. Pilnie potrzebuję prywatnej pożyczki w kwocie 25000. Mam dwa źródła dochodów. Emerytura+pracą na etat. W Bik-u małe opóźnienie w splacie.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *