Gros Kapitał opinie

Gros Kapitał

Gros Kapitał

Grupa Gros Kapitał to firma udzielająca pożyczek krótkoterminowych, czyli tak zwanych „chwilówek”. Cechą wyróżniającą Gros Kapitał jest dojazd do klienta. Firma działa na terenie całego kraju i z powodzeniem zdobywa zaufanie coraz to większej liczby klientów. Pożyczki są udzielane na przejrzystych zasadach, nie ma żadnych ukrytych kosztów. Klient od początku wie jaki kosz poniesie. Ponadto, złożenie wniosku i otrzymanie pieniędzy jest bardzo proste. Wszystkie formalności można załatwić w bardzo krótkim czasie. Zasady spłaty są bardzo przejrzyste, pożyczkobiorca w momencie brania pożyczki zna już warunki spłaty i harmonogram poszczególnych rat. Jest to szczególnie ważne dla osób, które bardzo skrupulatnie planują swój budżet i wydatki na cały miesiąc.

Przed zawarciem umowy klient otrzymuje ją do przeczytania. Dzięki temu może na spokojnie zapoznać się z warunkami spłaty zaciągniętej pożyczki. W razie wątpliwości co do poszczególnych zapisów, nasz Przedstawiciel z chęcią wytłumaczy jak należy je rozumieć. Współpracujemy tylko i wyłącznie z przeszkolonymi osobami, dzięki czemu każdy klient jest traktowany w profesjonalny sposób. Dbamy o to, aby zasady udzielania pożyczek w naszej firmie były jasne i klarowne. Co do uczciwości naszego działania nie ma wątpliwości, ponieważ jest to określone przez przepisy prawa polskiego. Gros Kapitał działa w granicach prawa.

Opis oferty

Pożyczki udzielane są na dowolny cel. Klient nie musi udzielać informacji co zrobi z pieniędzmi. Grupa Gros Kapitał udziela pożyczek w wysokości od 200 zł do maksymalnie 5000 zł. Okres spłaty wynosić może od 4 do 54 tygodni. Im wyższa będzie wartość pożyczki, tym dłuższy może być okres spłaty. Gros Kapitał wychodzi na przeciw swoim klientom i stara się stworzyć dla nich jak najbardziej dogodne i możliwe do spełnienia warunki spłaty. Klient może dostosować warunki spłaty pożyczki do swoich możliwości finansowych.

W naszej ofercie jest udzielenie pożyczki z obsługą klienta. W skład takiej obsługi wchodzi proces zawarcia umowy pożyczki, wypłata gotówki oraz odbieranie rat w domu klienta za pośrednictwem Przedstawiciela firmy Gors Kapitał.

Druga możliwość to skorzystanie z przelewu bez obsługi. Pożyczka jest udzielana za pomocą konta bankowego klienta i takim samym trybie odbywają się spłaty poszczególnych rat. Wniosek o pożyczkę wypełniany jest za pośrednictwem Przedstawiciela i w taki sposób jest on składany do akceptacji przez firmę. Reszta formalności odbywa się już online, co jest zdecydowanie bardziej komfortowe dla klienta.

Gros Kapitał – opinie o pożyczkodawcy

Osoby korzystające z usług firmy, cenią Gros Kapitał za kontakt, który bywa niemal natychmiastowy. Niejednokrotnie przecież wydatki finansowe nas zaskakują. Potrzebujemy wtedy szybkiej pożyczki, która podreperuje nasz budżet i pozwoli nadal normalnie funkcjonować. Wniosek Gros Kapitał jest prosty do wypełnienia, dzięki czemu nie ma ryzyka, że przez niedopełnienie formalności nie otrzymamy pożyczki. To bardzo istotne, gdy zależy nam na czasie. Ponadto, klienci bardzo doceniają pomoc Przedstawicieli firmy Gros Kapitał.

Warunki spłaty pożyczki są jasne i klarowne. Nie ma ryzyka ukrytych kosztów. Ponadto, klient może liczyć na ofertę, która będzie indywidualnie dopasowana. Pozytywne opinie zbiera na przykład możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, co jest bardzo korzystne, gdy chcemy już wyczyścić swoją historię kredytową.

Firma nie zmienia warunków w trakcie jej trwania. Pożyczkobiorca w momencie brania pożyczki dokładnie wie ile ma zapłacić i w jakim terminie. Otrzymuje on bowiem szczegółowy harmonogram spłat. Klienci Gros Kapitał nie narzekają na żadne negatywne niespodzianki. Gros Kapitał pomaga osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji finansowej.

Warunki, które trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę w Grupie Gros Kapitał

  • Osoba, która ubiega się o pożyczkę musi mieć ukończone 18 lat.
  • Celem kontaktu z pożyczkobiorcą musi on posiadać telefon komórkowy.
  • Osoba zaciągająca pożyczkę musi mieć stałe comiesięczne źródło dochodu.
  • W przypadku pożyczki bez obsługi, konieczne jest posiadanie konta bankowego.
  • Wymagane są dokumenty potwierdzające danej osoby, na przykład dowód osobisty lub paszport.
  • Dodatkowo, pożyczkobiorca musi mieć miejsce zamieszkania lub zameldowania na terenie Polski.

Ponadto, Gros Kapitał nie udzieli pożyczki osobie, która już ma w firmie zaciągniętą pożyczkę i nie spłaca jej w ustalonym terminie. W przypadku zaciągania kolejnej pożyczki, gdy poprzednia jest aktywna, sytuacja jest rozważana indywidualnie.

 
Załatwię pożyczkę prywatna szybko i uczciwie

Załatwię pożyczkę prywatna szybko i uczciwie

Oferta kredytowa dla osób które nie mogą uzyskać kredytu, pożyczki w Bankach czy też instytucjach poza bankowych. Kredyt prywatny udzielany jest pod zastaw nieruchomości lub na umowę cywilno-prawną. Nie są badane bazy BIK, BIG, ERIF itd. nie jest badane także źródło dochodu kredytobiorcy także niniejsza oferta skierowana jest praktycznie dla każdego kto ukończył 18 rok życia. Kredyt na umowę cywilno-prawna

6 komentarzy
Pozyczki całkiem prywatne

Pozyczki całkiem prywatne

Brak zdolności kredytowej? Niskie zarobki? Szukają Państwo wygodnej i wiarygodnej pożyczki od prywatnego inwestora? Zapraszam do zapoznania się z warunkami finansowania. Pomogę! Oferuję pozyczki całkiem prywatne, żadnych pośredników, bezpośrednio ode mnie, z umową cp i wekslem. Przyzwoite koszty. Interesują mnie osoby poważne i mające jasne intencje co do spłaty. Działam na terenie całego kraju, szybka realizacja. Zapraszam do kontaktu.  

143 komentarze
Chwilówki, pożyczki ratalne

Kredyt gotówkowy do 200 000 zł

Masz nieprzewidziane wydatki? Szukasz szybkiej i bezpiecznej pożyczki? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Oferujemy kredyty różnego typu, które znajdują się na Polskim rynku finansowym. Dodatkowo współpracujemy z instytucjami, które udzielają pożyczek bez BIK. Z nami otrzymasz kredyt w kwocie od 1000 do 200 000 zł. > oprocentowanie od 5,9 % > maksymalny okres kredytowania do 150 miesięcy Przygotujemy dla ciebie ofertę

2 komentarze
Dukat pożyczki opinie

Dukat pożyczki

Dukat Pożyczki to popularna i prężnie rozwijająca się firma udzielająca pożyczek klientom indywidualnym. Oficjalna strona internetowa (www.dukatpozyczki.pl) jest bardzo przejrzysta i umożliwia szybkie zapoznanie się z ofertą firmy. Dukat Pożyczki prowadzi również swój profil w mediach społecznościowych, zdobywając liczne grono obserwujących na Facebooku. Firmę wyróżnia minimum formalności oraz wysoka przyznawalność pożyczek, nawet dla osób, które mają zajęcia komornicze. Ponieważ klienci

4 komentarze


Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *