Pożyczka prywatna w jeden dzień

Pożyczka prywatna w jeden dzień

Jak znaleźć osobę udzielającą pożyczek prywatnych?

Pożyczka od osoby prywatnej

Pożyczka prywatna to nowa forma zaciągania zobowiązań dla osób, które znalazły się w tarapatach finansowych. Jest to o tyle korzystne, że takiej pożyczki może udzielić praktycznie każdy, a zrealizowanie transakcji nie wymaga pośredników. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych kosztów, ponieważ pomijamy bank lub na przykład firmę pożyczkową. Często osoby zadłużone szukają takich prywatnych pożyczkodawców wśród rodziny i znajomych. Taka osoba prawdopodobnie będzie bardziej wyrozumiała i nie obciąży nas dużymi kosztami. Nie zawsz jednak mamy w swoim gronie taką osobę. Wtedy niestety musimy zwrócić się do firmy. Czym osoby prywatne różnią się od banków i pozabankowych instytucji pożyckowych? Nie obowiązują tak ścisłe regulacje i więcej osób ma szanse otrzymać takową pożyczkę.

Tego typu umowy pożyczkowe zostały uregulowane prawnie, w przepisach kodeksu cywilnego. Tym samym mamy możliwość dokonania transakcji pożyczkowej na dowolną kwotę. Nie ogranicza nas żaden limit. Natomiast jeśli kwota przekracza 1000 zł, to jesteśmy zobligowani do zawarcia umowy pisemnej.

Dla kogo korzystne są pożyczki prywatne?

Plusem jest to, ze o taką pożyczkę może się ubiegać każdy. Może to być zarówno osoba prywatna, jak i firma.

Taka forma uzyskania dodatkowych środków jest korzystna dla osób, które:

  • mają już niespłacone zobowiązania finansowe i tym razem bank lub parabank odmówił im udzielenia pożyczki
  • mają złą historię kredytową, widnieją na liście dłużników w krajowych rejestrach
  • nie posiadają udokumentowanego, stałego dochodu
  • poszukują formy konsolidacji swoich zobowiązań
  • potrzebują gotówki natychmiast, od ręki

Korzyści płynące z zaciągnięcia pożyczki prywatnej

Pożyczki prywatne są korzystne ze względu na szybkość działania. Nie jesteśmy sprawdzani w Krajowym Rejestrze Długów, ponieważ prywatny pożyczkodawca nie weryfikuje naszej sytuacji finansowej. Dlatego właśnie z takiej formy pożyczki przeważnie korzystają osoby, które już mają jakieś zadłużenie. Brak sprawdzania historii kredytowej działa na korzyść takich osób. Ponadto, prywatna pożyczka nie wymaga od pożyczkobiorcy przedstawienia żadnych dokumentów. Jest to minimum formalności, dzięki czemu można zyskać na czasie. Dla osób zadłużonych jest to czasem jedyny ratunek.

Pożyczka od prywatnego inwestora

Warto jednak zachować podstawowe środki ostrożności. Pamiętajmy, że osoby, które udzielają takich pożyczek, chcą na nich zarobić. Nie robią tego bezinteresownie. Ważne więc, abyśmy dokładnie sprawdzili warunki udzielenia takiej pożyczki. W przypadku braku spłaty, mogą nas spotkać problemy. Sami musimy ocenić, czy będziemy w stanie spłacić taką pożyczkę. Gdy zaciągamy zobowiązanie w banku lub w instytucji pożyczkowej, jesteśmy automatycznie weryfikowani pod kątem zdolności do spłacenia tego zobowiązania. Nie podejmujemy sami decyzji. Jest to obliczane według z góry ustalonego wzoru. W przypadku pożyczki prywatnej musimy sami dokonać oceny naszych możliwości finansowych.

Gdzie szukać pożyczek prywatnych?

Pożyczek prywatnych szukać należy oczywiście w internecie. Najlepiej będzie skorzystać z portali, które mają u siebie tak zwane giełdy pożyczek prywatnych. Pożyczkodawcy po prostu zamieszczają tam swoje ogłoszenia i zachęcają do kontaktu. W Internecie jest mnóstwo takich portali. Dla zachowania ostrożności należy sprawdzić, czy dana oferta zawiera niezbędne informacje na temat tego inwestora. Koniecznie sprawdźmy też warunki, na jakich zostanie nam udzielona pożyczka i w jakim czasie mamy ją spłacić. Uważajmy też na wszystkie koszty, które musimy ponieść. Istotne też, aby sprawdzić samą platformę, z której zamierzamy korzystać. Warto zadać sobie odrobinę trudu i przeczytać opinie w internecie. Każde sprawdzone i dobrze funkcjonujące miejsce powinno mieć jakieś opinie w sieci. Nie podejmujmy zbędnego ryzyka.

Jeżeli już znaleźliśmy odpowiednią ofertę pożyczki prywatnej i rozwialiśmy swoje wątpliwości co do jej warunków, warto złożyć wniosek o pożyczkę. Jeżeli zależy nam na szybkiej pożyczce, to jest to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.
Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Także dla osób z komornikiem. Działam na terenie całego kraju, nie zbieram tzw. opłat za dojazd. Jeśli szukają państwo finansowania jakim są pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem to zapraszam serdecznie do skorzystania z mojej propozycji. Udzielam finansowania z własnych środków bez analizy Państwa w bazach dłużników jak krd czy erif. Interesują państwa sprawdzone pożyczki prywatne? Zapraszam do mnie!

11 komentarzy
Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

Pożyczki pozabankowe, prywatne, społecznościowe bez BIK, BIG i KRD. Oferuję pożyczki gotówkowe dla pożyczkobiorców pracujących(nawet na czarno,na umowę zlecenie), dla emerytów i rencistów, dla osób z zajęciami komorniczymi,…! Pozabankowa PRYWATNA pożyczka bez sprawdzania BAZ BIK – BIG – KRD.Dobre warunki. Pożyczki pozabankowe na dowolny cel jak również spłatę drogich chwilówek . Akceptuję niewielkie zajęcia komornicze. Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

26 komentarzy
Pozyczki bez bik i krd

Pozyczki prywatne bez sprawdzania baz z komornikiem

Witam. Szukam pożyczki od osoby prywatnej. Nie będę publicznie opowiadać o genezie moich kłopotów ale celem tego ogłoszenia jest znaleźć człowieka czy instytucję która jest w stanie udzielić mi pożyczki w wysokości 15tyś zł na rozsądnych warunkach. Wpadłam w kłopoty o których nie wie mój mąż (nie chodzi o hazard czy używki). Jeśli zagląda tu ktoś, kto pomaga innym wyjść z

4 komentarze
Czy Provident wpisuje do BIK?

Czy Provident wpisuje do BIK?

Provident – czy warto pożyczać pieniądze? W przypadku problemów finansowych, warto skorzystać z oferty firmy Provident. Jest to jeden z najdłużej działających na polskim rynku pożyczkodawców. Przez lata firma zdobywała zaufanie kolejnych klientów. Warto zapoznać się w ofertą firmy pożyczkowej Provident. Osoby korzystające z usług Providenta cenią pożyczkodawcę przede wszystkim za szybki, profesjonalny kontakt oraz doświadczenie pracowników. Dzięki tym czynnikom osoba

0 komentarzy


22 komentarze

  1. Potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej bez baz. Mam staly dochód. Mogę spłacać 1500 zł miesięcznie. Proszę o kontakt

  2. Jestem zainteresowany pożyczką, najlepiej z możliwością spłaty do końca roku , kwota 40 tys.

    1. Witam. Czy oferta pożyczki jest aktualna? To proszę o kontakt na email marta842505@wp.p bardzo zależy mi na czasie

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *