Milioner pomoże finansowo

Milioner pomoże finansowo

Milioner pomoże finansowo zadłużonym i nie tylko

Pożyczki prywatne są doskonałą alternatywą dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą uzyskać kredytu w banku albo pożyczki od instytucji pozabankowych. Jest to także świetne rozwiązanie, kiedy nie możemy skorzystać z tak zwanych chwilówek. Prywatna pożyczka różni się od standardowej tym, że udzielana jest przez prywatnego inwestora i regulowana jest wyłącznie przepisami kodeksu cywilnego oraz prawa wekslowego.

Czy pożyczki prywatne są uczciwe?

Pozyskanie pożyczki prywatnej nie jest skomplikowanym procesem. Na początek należy znaleźć inwestora, który jest w stanie udzielić takiego finansowania. Dobrym przykładem są ogłoszenia: milioner pomoże finansowo, gdzie obie strony na tym korzystają. Pożyczkodawca zarabia niewielki procent od zainwestowanych pieniędzy, a pożyczkobiorca otrzymuje szybko niezbędne środki finansowe na swoje cele.

Oferty pożyczek prywatnych można znaleźć w różnych serwisach, gdzie dodatkowo można je porównać i uzyskać kontakt do osoby udzielającej wsparcia finansowego. Prywatne pożyczki nie dość, że są uczciwe to nie wymagają restrykcyjnych procedur, takich jak w banku. Nie są sprawdzane rejestry dłużników i nie trzeba spełniać licznych formalności. W większości przypadków można uzyskać pożyczkę nawet w ciągu jednego dnia.

Komu milioner pomoże finansowo?

Pożyczki prywatne udzielane przez milionera dostępne są dla osób prywatnych oraz przedsiębiorców prowadzących małe, średnie lub duże firmy. Jest to również rozwiązanie dla osób zadłużonych, a nawet bezrobotnych.

Z takiej formy pozyskiwania kapitału najczęściej korzystają osoby:

 • mające złą historię kredytową,
 • którym banki lub prywatne instytucje odmówiły kredytu lub pożyczki,
 • zadłużone z przeterminowanymi zobowiązaniami,
 • pracujące na czarno bez udokumentowanego dochodu,
 • z zajęciami komorniczymi,
 • poszukujące możliwości skonsolidowania swoich wszystkich pożyczek,
 • potrzebują szybkiej gotówki od ręki.

Jakie są największe zalety pożyczek prywatnych?

Pożyczki prywatne mają liczne zalety. Przede wszystkim przy zaciąganiu takiego zobowiązania nie trzeba sprawdzać baz dłużników. Środki dostępne są od ręki i wypłacane bezpośrednio od inwestora prywatnego. Nie trzeba również weryfikować historii kredytowej. Pożyczkobiorca nie musi dostarczać różnych dokumentów czy zaświadczeń o dochodach. Największą zaletą jest to, że pożyczka udzielana jest bez zabezpieczenia na nieruchomości, ponieważ wystarczy sam weksel.

Najczęściej do pożyczki prywatnej wystarczy wyłącznie dowód osobisty oraz poprawnie wypełniony wniosek. Inwestor nie będzie sprawdzał BIK-u oraz pozostałych rejestrów dłużników. Należy jednak przy zaciąganiu pożyczki dokładnie określić swoje możliwości spłaty, aby zobowiązanie nie obciążyło domowego budżetu czy budżetu firmowego.

Jaką sumę można pożyczyć od inwestora?

Kwota pożyczki od inwestora zawsze ustalana jest indywidualnie w zależności od klienta. Może wynosić od kilkuset złotych do kilkuset tysięcy złotych. To jaką kwotę uzyska pożyczkobiorca, będzie zależało od możliwości spłaty oraz oceny pożyczkodawcy, który inwestuje pieniądze.

Obie strony porozumiewają się w kwestii ustalenia wysokości rat pożyczki, oprocentowania oraz terminu spłaty. Pod uwagę należy wziąć również inne kwestie, które zostaną zapisane w umowie pożyczkowej. Ostateczna decyzja należy do inwestora, ponieważ to on musi zweryfikować osobę starająca się o pożyczkę czy będzie w stanie spłacać terminowo konkretną wysokość raty.

Wypełnienie wniosku o pożyczkę prywatną

Pożyczka prywatna jest dość nową formą pożyczania pieniędzy. Staje się jednak coraz bardziej popularna, ponieważ nie wymaga spełnienia wielu warunków oraz dostarczenia takich dokumentów, jakie wymagane są w bankach podczas zaciągania kredytu.

Prywatne pożyczki od inwestora są niezwykle atrakcyjne dla pożyczkobiorców, ponieważ rozpatrywane są w krótkim czasie. Finansowanie może być udzielone nawet jeszcze tego samego dnia. Przekonaj się o tym osobiście, składając wniosek o pożyczkę prywatną. Wszystkie formalności można szybko załatwić przez internet.
Pożyczę prywatnie 1000 do 50000 zł na weksel i umowę CP

Pożyczę prywatnie 1000 do 50000 zł na weksel i umowę CP

Witam. Jestem prywatnym inwestorem mającym spore zaplecze gotówki, którą chcę zainwestować w pożyczki prywatne. Wszystkie osoby, które potrzebują pożyczki zapraszam do kontaktu. Bezpośredni dojazd do klienta na terenie polski. Nie pobieram przedpłat u mnie nie ma czegoś takiego jak płatne ubezpieczenie czy płatny dojazd. Osoby potrzebujące pilnie gotówki możliwość pożyczenia drogą elektroniczną do 15 tyś zł. Zapraszam do kontaktu.

44 komentarze
Prywatne pozyczki bez baz

Prywatne pozyczki bez baz

Bez opłat wstępnych, wszelkie koszty wliczone w raty. Nie rozpatruję Twojej zdolności kredytowej. Potrzebujesz gotówki? Ja Ci ją oferuję. Stałe raty bez ukrytych kosztów. Prywatne pozyczki bez baz na uczciwych warunkach. Moją ofertę kieruje do osób, którym bank odmówił finansowania, np. ze względu na negatywny wpis w BIK. Pożyczkę możesz przedłużać dowolną ilość razy. Pożyczka prywatna dla każdego – bez

6 komentarzy
Pozyczki bez bik i krd

Pożyczę prywatnie

Udziele pożyczki prywatnej szybko bez sprawdzania baz dłużników. Pomogę także ludziom, którzy wpadli w pętlę chwilówek. W takich sytacjach oferuję tzw. konsolidację chwilówek. Pożyczę prywatnie, bez jakichkolwiek pośredników, sam też nie jestem pośrednikiem. Bezposrednie finansowanie, własne środki. Wniosek jest prosty i bezpłatny. Mam rozwiązanie dla osób snujących się od banku do banku i zniechęconych chwilówkami. Oferuję pożyczkę od prywatnego pożyczkodawcy!

6 komentarzy
Sezam pożyczki w domu klienta

Sezam pożyczki w domu klienta

Wszystko, co musisz wiedzieć o pożyczkach w Sezamie Sezam to firma z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie oferowania pożyczek oraz kredytów. To, co wyróżnia Sezam na tle innych tego typu przedsiębiorstw to przede wszystkim możliwość odbycia tak zwanych pożyczek domowych. Pożyczki domowe polegają na spotkaniu pracownika firmy z potencjalnym pożyczkobiorcą w jego domu. Jest to niezwykle wygodna opcja, dzięki której to

5 komentarzy


27 komentarzy

 1. PILNIE POTRZEBUJĘ PRYWATNEJ POŻYCZKI NA KWOTĘ 25000 ZŁ. POSIADAM DWA ŹRÓDŁA DOCHODU. DOCHÓD NA M-ĄC NETTO. 12500ZŁ.
  Proszę o kontakt.

 2. Witam szukam Pożyczki od 10 000tys do 20000 tyś zł spłata chwilówek wziełęm by pomóc dziecku choremu na mukowiscydoza zakaźna, i nie jestem w stanie jednorazowo spłacić ich . Mój dochód to około netto 6250 zł mam stałą umowe o pracę plus spłątę wcześniejszą mogę dokonać . Bardzo proszę o pomoc

 3. Jestem zainteresowana pożyczką kwota jaką potrzebuję to do 15000zł okres spłaty do uzgodnienia z udzielającym

 4. Witam serdecznie proszę o kontakt w sprawie pożyczki. Kwota potrzebna 25 tyś na spłatę chwilowek pozdrawiam proszę o pilny kontakt Barbara

 5. Witam. Potrzebuje 25 tys zł pozyczki. Maz wpakował mnie w długi, teraz się rozwodzimy a długi i tak mam spłacić . Pracuje ale odsetki mnie zabijają . Prosze i kontakt

 6. Witam, pilnie potrzebuje pozyczki na kwotę 10 tys, na remont i kupno samochodu. Proszę numer 535857568 oraz e-mail brzeczyszczykiewiczg160@gmail.com

 7. Witam. Jestem w trudnej sytuacji finansowej. Pilnie potrzebuje pożyczki 12 tyś zł na 1rok. Czy jest możliwość otrzymać dziś. Proszę o pomoc mój numer telefonu 579959173 Pozdrawiam

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *