Czy ktoś dostał pożyczkę pod weksel

Czy ktoś dostał pożyczkę pod weksel

Jestem prywatnym przedsiębiorcom i udzielam pożyczek z własnych pieniędzy osobom, które znalazły się w beznadziejnej sytuacji finansowej i nie mają kogo poprosić o pomoc. Dlatego, jeżeli należysz do tej grupy osób to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś się do mnie odezwał, a przedstawię Ci propozycję nie do odrzucenia.

Jestem osobom lojalną, uczciwą, więc nie musisz się niczego obawiać, bo moim zadaniem jest Tobie pomóc, a nie jeszcze bardziej zaszkodzić. Pożyczam duże sumy pieniędzy, szybko, sprawnie, na prostych zasadach, które wspólnie z Tobą ustalę.

Nie interesuje mnie Twoja negatywna historia kredytowa, więc nawet nie zaglądam do baz dłużników takich jak BIK, czy KRD. Dlatego jeżeli posiadasz zadłużenia, a nawet komornika to i tak możesz starać się u mnie o pomoc. Przy tym nie wymagam wiele, więc zapomnij o stercie dokumentów do przygotowania, bo ich po prostu nie potrzebuję. Jedynie czego wymagam od Ciebie to pełnoletności, obywatelstwa polskiego, ważnego dokumentu tożsamości, a także podpisanie weksla, który będzie dla mnie pewnym rodzajem zabezpieczenia.

Jeżeli zainteresowała Cię moja propozycja to zapraszam do kontaktu.
Poszukuję osoby ktora wezmie na siebie kredyt

Poszukuję osoby ktora wezmie na siebie kredyt 20 000 zl

Witam, szukam osoby która wezmie siebie kredyt w kwocie 20 000 zlotych. 5 000 od razu dla tej osoby i 15 dla mnie. Raty splacam oczywiście ja. Jestem w stanie splacac 800 zl miesiecznie. Nie moge sama wziąść takiego kredytu gdyz mam nie udokumentowany dochód.

13 komentarzy
Pożyczka na procent od osób prywatnych

Pożyczka na procent od osób prywatnych

Udzielam pożyczek prywatnych na procent osobom w pilnej potrzebie, którzy w krótkim czasie muszą zdobyć sporą gotówkę. Moja propozycja kierowana jest przede wszystkim do ludzi, którym powinęła się noga i znaleźli się w bardzo trudnej sytuacji, nie mają zdolności kredytowej, aby zwrócić się o pomoc do banku, a bardzo często mają jeszcze komornika na głowie oraz inne zobowiązania. Jako osoba

6 komentarzy
Udzielę pożyczki prywatnej bez żadnych baz

Udzielę pożyczki prywatnej bez żadnych baz dłużników nawet w 48h

Pożyczka prywatna dla każdego +21 lat!W 48h. Warunki spłaty i oprocentowanie ustalimy indywidualnie. Dla każdego przypadku! Nie wymagam zaświadczeń o zarobkach! Nie sprawdzam baz dłużników! Możliwe duże kwoty do uzyskania na określonych indywidualnie warunkach weksel umowa C.P! Jesteś zainteresowany/a?

2 komentarze
Pożyczka prywatna w jeden dzień

Pożyczka prywatna w jeden dzień

Jak znaleźć osobę udzielającą pożyczek prywatnych? Pożyczka od osoby prywatnej Pożyczka prywatna to nowa forma zaciągania zobowiązań dla osób, które znalazły się w tarapatach finansowych. Jest to o tyle korzystne, że takiej pożyczki może udzielić praktycznie każdy, a zrealizowanie transakcji nie wymaga pośredników. Pozwala to na uniknięcie dodatkowych kosztów, ponieważ pomijamy bank lub na przykład firmę pożyczkową. Często osoby zadłużone szukają takich

22 komentarze


Kontakt  6 komentarzy

  1. Dzień dobry. Jestem zainteresowana pana ofertą prywatnej pożyczki . Proszę o kontakt pod numerem telefonu
   516404314.

  2. Dzień dobry bardzo proszę o kontakt telefoniczny 694209884 potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej czy jest możliwość uzyskania pożyczki

  3. Witam, mam na imię Monika
   Potrzebuję przysłowiowo „na już” pożyczki w kwocie 5000 zł.
   Mam stałą pracę. Jestem w stanie płacić od 300 do 450 zł miesięcznie.
   Proszę o kontakt mailowy na
   kuroshinoshi@gmail.com

  4. Jestem osobą zainteresowaną pożyczką w wysokości 5000 złotych.
   Proszę przedstawić warunki. Pozdrawiam.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *