Pro Domo pożyczki opinie

Pro Domo pożyczki

Pro domo pożyczki – o firmie

Szukając informacji na temat pożyczek, warto zajrzeć na oficjalną stroną Pro Domo (eprodomo.pl). Firma działa na rynku finansowym od 2011 roku stale się rozwijając. Oferują pożyczki gotówkowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak również dla firm. Wszystkie korzystki do jasna umowa, czytelny harmonogram spłat i działanie mające na celu uzyskania zadowolenia każdego klienta. 

Obszar działania firmy do wiele miast z całej Polski, natomiast stacjonarne biura urzędują w:

  • Grudziądz;
  • Inowrocław;
  • Sieradz;
  • Starogard Gdański;
  • Włocławek.

Warunki, które musi spełnić klient ubiegający się o pożyczkę w Pro Domo musi być osobą fizyczną, która posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz musi:

  • posiadać ważny dowód osobisty;
  • legitymować się polskim obywatelstwem;
  • posiadać źródło dochodów, które zapewni spłatę zaciągniętej pożyczki;
  • wiek, łącznie z okresem na jaki zostanie zaciągnięta pożyczka nie może przekraczać wśród mężczyzn 75 lat, a wśród kobiet 82 lat;
  • posiadać miejsce zamieszkania i zameldowania na terenie działania spółki. 

Dokumentami niezbędnymi do podjęcia procedury weryfikacyjnej klienta jest dostarczenie wniosku o udzielenie pożyczki wraz z aktualnym dokumentem tożsamości. 

Pro Domo – oferta

Oferta, którą prezentuje firma Pro Domo jest dostosowana indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki jest ustalona na poziomie 700 złotych. Każdorazowo przed popisaniem umowy, doradca analizuje sytuację finansową klienta, a następnie wspólnie z nim ustala wysokość optymalnej kwoty pożyczki oraz dostosowuje wysokość miesięcznej raty w taki sposób, aby odpowiadała możliwościom pożyczkobiorcy.

Potencjalny pożyczkoobiorca nawet w sytuacji, w której jest ujęty w rejestrze BIK, może ubiegać się o pożyczkę w Pro Domo. Pod uwagę brana jest tylko i wyłącznie aktualna sytuacja finansowa, więc nie przekreśla to szans na uzyskanie dodatkowych środków finansowych.

Oferta przygotowana przez Pro Domo zakłada, że spłata zobowiązania rozpoczyna się w ciągu siedmiu dni od otrzymania pożyczki. Podczas podpisywania umowy z doradcą, ustalany jest termin, dzień tygodnia i godzina wizyty, podczas której spłacana będzie kolejna rata pożyczki. Każda kolejna spłata zobowiązania jest odnotowywana w terminarzu spłat, który potwierdza dokonanie stosownej płatności.

Pro Domo oświadcza, że oferta nie ma żadnych ukrytych kosztów. Wszystkie opłaty są jawne i czytelne dla klienta, również te wynikające z potencjalnych kar związanych z nieterminową spłatą zobowiązania. W przypadku, kiedy klient nie jest w stanie spłacić raty w terminie, wymagany jest jego kontakt z doradcą i wspólne rozwiązanie powstałego problemu.

W jednym czasie można otrzymać wyłącznie jedną pożyczkę. Dopiero po jej spłacie, wnioskowanie jest możliwe o kolejne zobowiązanie finansowe.

W przypadku chęci spłaty całego zobowiązania przed ustalonym czasem, taka oferta indywidualnie dostosowywana jest do sytuacji danego klienta. 

Pro Domo – opinie

Opinie, które można znaleźć w Internecie na temat firmy udzielające pożyczek Pro Domo są różnorodne. Osoby, które spłacają swoje zobowiązania w terminie są generalnie zadowolone z usług. Szybki proces weryfikacyjny klienta i termin wypłaty to największe pozytywne aspekty tego wierzyciela.

Można również trafić na negatywne komentarze dotyczącej tej firmy, jednak warto mieć na uwadze, że mogą to być opinie wystawione przed pracowników innych placówek bądź zwykłych hejetów, więc ciężko ocenić ich faktyczną wartość.

W związku z tym warto samemu zapoznać się ze szczegółami oferty Pro Domo i indywidualnie ocenić jakość pracy firmy oraz ich przedstawicieli w konkretnych placówkach instytucji.

Pro Domo – kontakt

Najprostszą formą kontaktu z firmą jest pozostawienie swoich danych kontaktowych na ich oficjalnej stronie internetowej. Doradca w niedługim czasie oddzwoni przedstawiając dostępną w zależności od sytuacji klienta ofertę.

Inną możliwością jest wizyta w stacjonarnej placówce firmy i podczas spotkania na miejscu uzyskanie interesujących informacji na temat prowadzonej działalności i dostępnej formy związanej z pożyczkami gotówkowymi.

Pro Domo – wniosek

Wniosek, który należy złożyć do firmy ubiegając się o pożyczkę jest prosty i czytelny. Wymaga uzupełnienia jedynie podstawowych danych osobowych, informacji o zarobkach i źródle tego dochodu. Następnie wraz z aktualnym dowodem tożsamości należy go wysłać lub złożyć w placówce stacjonarnej.

Pro Domo – forum

Różnorodne opinie na temat firmy wymagają weryfikacji indywidualnej. Osoby zainteresowane powinny bezpośrednio w Pro Domo uzyskać stosowne informacje na temat świadczonych usług z zakresu pożyczek finansowych.

 
Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

Pożyczki pozabankowe, prywatne, społecznościowe bez BIK, BIG i KRD. Oferuję pożyczki gotówkowe dla pożyczkobiorców pracujących(nawet na czarno,na umowę zlecenie), dla emerytów i rencistów, dla osób z zajęciami komorniczymi,…! Pozabankowa PRYWATNA pożyczka bez sprawdzania BAZ BIK – BIG – KRD.Dobre warunki. Pożyczki pozabankowe na dowolny cel jak również spłatę drogich chwilówek . Akceptuję niewielkie zajęcia komornicze. Dam pożyczkę na umowę cywilno-prawną

27 komentarzy
Pożyczka Prywatna bez Przedpłat

Pożyczka Prywatna bez Przedpłat !!

Witam Udzielam pożyczek prywatnych bez jakichkolwiek przedpłat, i opłat . Pożyczki dla każdego bez BIK BIG ERIF i innych. Kwoty jakie pożyczam to od 500 do 50.000 tys. Oferuję również doradztwo kredytowe. Kredyty bankowe i pozabankowe też wchodzą w grę. Pomagam w trudnych życiowych sytuacjach. Dojeżdżam do klienta osobiście po wstępnej weryfikacji lub wszystko online. Dopasowuje się do KLIENTA bo

44 komentarze
Prywatne pozyczki bez baz

Sprawdzone pożyczki prywatne w całym kraju

Oferuję rozwiązanie dla ludzi snujących się od banku do banku i zniechęconych chwilówkami. Oferuję pożyczkę od prywatnego inwestora! Do określonych granic przymykam oko na zajęcia komornicze. Udzielę pożyczki prywatnie w 24h z komornikiem, zły BIK. Bez zastawów. bez sprawdzania bik. Zapraszam wszystkich chętnych, nie musisz mieć żadnej historii kredytowej. Pożyczki w pełni z własnych środków. Pozbądź się swoich zadłużeń i

3 komentarze
Faktoring cichy dla zadłużonych

Faktoring cichy dla zadłużonych

Czym jest i jak działa cichy faktoring dla zadłużonych? Cichy faktoring to możliwość regulowania faktur bez konieczności uświadamiania o źródle finansowania kontrahentów. To pozwala przedsiębiorcom na opłacanie wszystkich zobowiązań w sytuacjach kryzysowych, nie budując przy tym wizerunku firmy z problemami, mającej problem z terminową regulacją swoich rachunków. Jak działa cichy faktoring? Cichy faktoring jest bardzo prosty w swoim działaniu, zasady są

1 komentarz


2 komentarze

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *