kontakt do prywatnego inwestora

Kontakt do prywatnego inwestora jako sposób na pozyskanie finansowania w nagłych sytuacjach?

Kontakt do prywatnego inwestora jako sposób na pozyskanie finansowania w nagłych sytuacjach?

Dwudziesty pierwszy wiek to czas, gdy powstaje coraz więcej alternatyw dla tradycyjnego kredytu bankowego. Jednym z ciekawych rozwiązań w tym zakresie jest pożyczka udzielana przez prywatnych inwestorów. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie i jak zdobyć kontakt do prywatnego inwestora? Aby poznać odpowiedzi na te pytania, przeczytaj poniższy tekst.

Jak zdobyć kontakt do prywatnego inwestora?

Kontakt do prywatnego inwestora można zdobyć na różne sposoby. Należą do nich między innymi ogłoszenia umieszczone w internecie oraz platformy zajmujące się pośrednictwem w udzielaniu tzw. pożyczek społecznościowych.

Pożyczka udzielana przez prywatnego inwestora jako sposób na zdobycie kapitału – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Nie ma nic dziwnego w tym, że pożyczki udzielane przez prywatnych inwestorów (inne z używanych określeń na to rozwiązanie to pożyczki społecznościowe) są rozwiązaniem, po które sięga coraz więcej zainteresowanych. Taki stan rzeczy wynika z faktu, że pożyczka od osoby prywatnej wiąże się z licznymi zaletami takimi jak między innymi brak:

  • weryfikacji w bazach dłużników,
  • czasochłonnego procesu oceny zdolności kredytowej,
  • konieczności przygotowywania szczegółowej dokumentacji.

Pożyczka od prywatnego inwestora a proces weryfikacji

Niewątpliwą zaletą pożyczek od prywatnego inwestora jest fakt, że potencjalny pożyczkobiorca nie podlega weryfikacji w bazach dłużników. Podczas gdy przyznanie tradycyjnego kredytu bankowego jest poprzedzone sprawdzeniem wnioskodawcy w takich systemach jak między innymi KRD (Krajowy Rejestr Dłużników), KRZ (Krajowy Rejestr Zadłużonych) czy ERIF, sytuacja w przypadku pożyczki od osób prywatnych jest znacznie mniej skomplikowana.

Jest to z pewnością dobra informacja dla tych, którzy z różnych powodów mieli w przeszłości problemy w terminowym regulowaniu zobowiązań. Nawet przejściowe, krótkotrwałe opóźnienia i kłopoty w tym obszarze sprawiają, że uzyskanie kredytu w banku staje się bardzo utrudnione, a w niektórych sytuacjach niemożliwe. Tymczasem, pożyczka od prywatnego inwestora to rozwiązanie, w przypadku którego nie trzeba obawiać się tego wymogu.

Pożyczka od inwestora prywatnego – rozwiązanie wygodne i elastyczne

Pożyczkę udzielaną przez prywatnego inwestora odróżnia od tradycyjnego kredytu bankowego również znacznie mniejsza ilość niezbędnych formalności. Starając się o pożyczkę prywatną, nie trzeba przechodzić długotrwałego i szczegółowego procesu oceny zdolności kredytowej (obejmuje ona wyczerpującą ocenę źródła i wysokości dochodów oraz struktury wydatków kredytobiorcy). W efekcie pożyczka prywatna to rozwiązanie, które przysługuje także osobom zadłużonym oraz osiągającym nieregularne dochody np. z tytułu umów cywilnoprawnych.

Podczas starań o uzyskanie finansowania ze strony prywatnego inwestora nie jest konieczne także przygotowywanie dużej ilości wniosków i dokumentacji. Cały proces odbywa się znacznie szybciej, często także bez wychodzenia z domu – niezbędne dokumenty można przekazywać online.

Dodatkowe wymogi związane np. z przedstawieniem dodatkowego zabezpieczenia lub potwierdzenia źródła dochodów mogą pojawić się dopiero w sytuacji, gdy wnioskodawca stara się o uzyskanie znacznej pożyczki sięgającej na przykład kilkuset tysięcy złotych.

Pożyczka od prywatnego inwestora – czy zawsze warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

Dzięki dynamicznemu rozwojowi internetu nietrudno jest obecnie znaleźć kontakt do prywatnego inwestora. Z drugiej strony jednak należy – jeszcze przed zgłoszeniem się po tego typu finansowanie – gruntownie przeanalizować swoje możliwości i dochody oraz potrzeby. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z wysokim ryzykiem wpadnięcia w tzw. spiralę zadłużenia.

Podsumowanie

Jeśli potrzebujesz bez zbędnej zwłoki pozyskać finansowanie niezbędne do pokrycia najbardziej palących zobowiązań, wypełnij nasz wniosek o pożyczkę. Dzięki temu w krótkim czasie uzyskasz informację, w jakiej wysokości możesz pozyskać kapitał.
Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego

Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego

Pożyczka prywatna BEZ BAZ! Do 25 000 zł. na weskel bez BIK, BIK, KRD. Udzielę prywatnej pożyczki bez wkładu własnego na korzystnych warunkach. Udzielę pożyczki pod zastaw nieruchomości, cała Polska. gotowkadlaciebie.pl Udzielam pożyczek prywatnych, dla osób które nie są w stanie już się starać o pieniądze w inny sposób. Potrzebujesz szybkiej gotówki lecz nie masz zdolności kredytowej? Pożyczki pozabankowe bez

22 komentarze
Pożyczka Prywatna bez Przedpłat

Pożyczka Prywatna bez Przedpłat !!

Witam Udzielam pożyczek prywatnych bez jakichkolwiek przedpłat, i opłat . Pożyczki dla każdego bez BIK BIG ERIF i innych. Kwoty jakie pożyczam to od 500 do 50.000 tys. Oferuję również doradztwo kredytowe. Kredyty bankowe i pozabankowe też wchodzą w grę. Pomagam w trudnych życiowych sytuacjach. Dojeżdżam do klienta osobiście po wstępnej weryfikacji lub wszystko online. Dopasowuje się do KLIENTA bo

39 komentarzy
Pożyczki prywatne pod weksel / umowę

Pożyczki prywatne pod weksel / umowę, bez BIK KRD bez przedpłat Udzielę pożyczki do 20,000 zł, bez p

Witam, jestem prywatnym inwestorem pożyczkowym, mogę udzielić kilku pożyczek w kwocie do 20,000 zł. Posiadam prywatne środki. Zależy mi jednak wyłącznie na osobach uczciwych i wypłacalnych, dlatego zastrzegam sobie, iż odpiszę tylko wybranym osobom. Proszę opisać swoją sytuację finansową (dochody, zobowiązania, jak wyglądają rejestry), potrzebną kwotę, formę spłaty (czy w całości czy w ratach). Bez swoich danych osobowych ! Wstępnie

4 komentarze
Parkmar Inkaso pożyczki opinie

Parkmar Inkaso pożyczki

Pożyczka w Parkmar Inkaso? Poznaj szczegółowe warunki Firma Parkmar Inkaso to jedna z najbardziej popularnych pośredników kredytowych w Polsce. Na stronie pożyczkodawcy http://parkmar.pl można dowiedzieć się, że działa ona w tym segmencie rynku już od 2014 roku. Posiada ofertę dla każdego, zarówno dla klienta prywatnego jak i biznesowego. Oferuje każdej kategorii produkty finansowe, które mogą być korzystną alternatywą dla osób bez zdolności

1 komentarz


14 komentarzy

  1. Proszę o informację na temat pozyczki . Interesujemnie kwota 130 tys
    Proszę o informację na email izamelka211@gmail.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *