Czy ktoś otrzymał pożyczkę prywatną?

Czy ktoś otrzymał pożyczkę prywatną? Tak!

Pożyczka od osoby prywatnej – zobacz jak to działa

Potrzebujesz szybko pieniędzy, ale bank odmówił ci pożyczki? Nie chcesz lub nie możesz korzystać z usług firm pożyczkowych? Istnieje alternatywa – pożyczka od osób prywatnych, na legalnych zasadach. Jeśli do tej pory wątpiłeś w to, czy ktoś otrzymał pożyczkę prywatną z ofert pojawiających się w sieci lub na różnych portalach, to tutaj przekonasz się, że jest to możliwe i jak najbardziej realne.

Udzielam pożyczek osobom poszukującym takiej formy wsparcia finansowego, bez sprawdzania informacji o nich w bazach typu BIK czy KRD. Jest możliwe udzielenie pożyczki również osobom, które już posiadają inne zadłużenia.

Zapraszam do kontaktu, a przedstawię ci moją ofertę. Nie potrzebuję od Ciebie żadnych zaświadczeń, nie musisz też załatwiać żyrantów. Do klientów podchodzę indywidualnie, jeśli poznam twoje możliwości spłaty, wspólnie opracujemy najbardziej dogodne raty, okres spłaty. Od razu przedstawię ci też całkowity koszt takiej pożyczki, tak, żebyś miał pełną świadomość, na co dokładnie się decydujesz. Porozmawiajmy, a przekonasz się, jak proste może być wyjście z twoich problemów finansowych.
Udzielę pożyczki na procent

Udzielę pożyczki na procent

Proponuję udzielenie pożyczki na podstawie umowy cywilno-prawnej, z zabezpieczeniem wekslowym. Prywatne pożyczki na procent, też dla niepracujących, na weksel, bez zastawu. Przestrzegam zasad etycznej współpracy. Udzielę pożyczki na procent niewygórowany, taniej niż w firmach pożyczkowych jak np. Vivus. Możliwość konsolidacji wszystkich zobowiązań w jedną niższą ratę. Gdy brakuje Ci na coś pieniędzy lub chcesz skonsolidować swoje zobowiązania, weź pożyczkę prywatną!

14 komentarzy
Pożyczę prywatnie 1000 do 50000 zł na weksel i umowę CP

Pożyczę prywatnie 1000 do 50000 zł na weksel i umowę CP

Witam. Jestem prywatnym inwestorem mającym spore zaplecze gotówki, którą chcę zainwestować w pożyczki prywatne. Wszystkie osoby, które potrzebują pożyczki zapraszam do kontaktu. Bezpośredni dojazd do klienta na terenie polski. Nie pobieram przedpłat u mnie nie ma czegoś takiego jak płatne ubezpieczenie czy płatny dojazd. Osoby potrzebujące pilnie gotówki możliwość pożyczenia drogą elektroniczną do 15 tyś zł. Zapraszam do kontaktu.

46 komentarzy
Pozyczka prywatna 1000 do 50000

Pozyczka prywatna 1000 do 50000

Witam Kwota pozyczki 1000 do 50000 Dla ludzi bez komornika, Maxymalny okres kredytowania 5 lat. Bez przedplat, pozyczka wypłacana w razie porozumienia do 3 dni roboczych.  

128 komentarzy
Gotówka domówka opinie

Gotówka domówka

Gotówka domówka-o firmie Zarejestrowana w Grudziądzu spółka pod nazwą Gotówka domówka jest przedsiębiorstwem, zajmującym się pośrednictwem w zawieraniu umów o pożyczkę pozabankową dla osób fizycznych. Dzięki Gotówka domówka możesz zapoznać się z aktualną ofertą wiodących firm pożyczkowych, proponujących pomoc finansową szybko i na prostych zasadach. W odróżnieniu od oferty banków, oferujących kredyty, szybkie pożyczki, wiążące się z prawie natychmiastową weryfikacją

3 komentarze


Kontakt  13 komentarzy

  1. Dzień Dobry państwu bardzo potrzebuje pożyczki w wysokości 5000zł na dogodnych ratach mój email kowalskikrzysztof141@gmail.com lub telefon 539203157 pozdrawiam serdecznie bardzo pilne proszę

  2. Wiem . Potrzebuje pożyczyć 15 tyś na 24 miesiące . Proszę o kontakt pod numerem telefonu
   516404314.

  Napisz komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *